CZAKI - mierniki, czujniki, regulatory, przetworniki temperatury CZAKI - temperature meters, sensors, controllers, transmitters

Praca

Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku Inżynier sprzedaży w Dziale Handlowym.

Opis stanowiska :

praca w dziale handlowym w firmie produkcyjnej (przygotowywanie ofert, udzielanie porad  technicznych),
praca od pon. do pt. w godzinach 8 – 16
miejsce pracy: Raszyn – Rybie

Wymagania :

wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Automatyka Przemysłowa będzie dodatkowym atutem,
mile widziana znajomość zagadnień automatyki w zakresie pomiarów temperatury,obsługa MS Office oraz urządzeń biurowych,
dokładność, odpowiedzialność, motywacja do pracy.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie + premie,
  • szerokie możliwości awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres :

Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku Montażysta Elektronik

praca w dziale produkcyjnym (montaż, uruchomienie i naprawa urządzeń elektronicznych), praca od pon. do pt. w godzinach 7 – 15
miejsce pracy: Raszyn-Rybie

Wymagania :

wykształcenie średnie techniczne, profil elektronika,
doświadczenie w uruchamianiu układów analogowych i mikroprocesorowych,
wskazana znajomość obsługi urządzeń do automatycznego montażu SMD,

Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie godzinowe + premie,
  • możliwości awansu zawodowego.

CZAKI Thermo-Product
05-090 Raszyn-Rybie
ul. 19. Kwietnia 58
tel. +48 22 720 23 02
fax +48 22 720 23 05