Temperature Controllers

Mikroprocesorowe regulatory temperatury to urządzenia wykorzystywane do sterowania temperaturą procesów technologicznych, na przykład procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych lub gumy, a także do sterowania temperaturą w piecach czy suszarkach przemysłowych. Urządzenia tego typu najczęściej instaluje się w przeznaczonych do tego celu otworach, bezpośrednio na pulpitach lub w tablicach sterowniczych.Regulatory temperatury znajdują szereg zastosowań, zwłaszcza w tych branżach i przy tych procesach technologicznych, gdzie wymagana jest zaawansowana regulacja PID. Wszystkie prezentowane regulatory wyposażone zostały w czytelny wyświetlacz umożliwiający dokonanie odczytu temperatury obiektu lub temperatury zadanej, a także odczytanie pozostałych parametrów regulacji. Co ważne, regulatory oferowane przez naszą firmę bez problemu współpracują z wieloma różnymi modelami czujników temperatury, w tym z czujnikami temperatury naszej produkcji. Przed zamówieniem konkretnego modelu regulatora zachęcamy jednak do dokładnego zapoznania się z jego szczegółową specyfikacją techniczną lub do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, w celu dobrania zestawu urządzeń ściśle odpowiadających Państwa potrzebom.

Showing all 8 results

Profesjonalny regulator temperatury

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo mikroprocesorowe regulatory temperatury o takiej charakterystyce regulacji jak: regulacja proporcjonalna (P), regulacja dwustawna z histerezą dla grzania, regulacja dwustawna z histerezą dla chłodzenia, a także regulacja typu PI, PD oraz PID. Szeroki wybór różnych kategorii regulatorów umożliwi Państwu dobranie sprzętu ściśle dostosowanego do waszych potrzeb oraz wymogów konkretnego procesu technologicznego. Co bardzo ważne, nasze urządzenia współpracują z wieloma różnymi modelami czujników temperatury, co przekłada się na większą uniwersalność ich zastosowań. Poza tym wiele modeli regulatorów wyposażonych zostało w dodatkowe funkcje m.in. w sygnalizator uszkodzenia czujnika czy w programowalny alarm sterujący przekaźnikiem, co w pozytywny sposób wpływa na funkcjonalność tego typu urządzeń.W ofercie posiadamy również przetworniki temperatury oraz bezpośrednio współpracujące z czujnikami – mierniki temperatury.

Dlaczego warto wybrać regulator temperatury wysokiej jakości?

Biorąc pod uwagę, że jest to element o bardzo istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa urządzeń, obiektów i samych użytkowników, koniecznie należy wybierać sprawdzone rozwiązania. Wysokogatunkowe komponenty, szczegółowo zaprojektowana i wykonana konstrukcja oraz innowacyjne systemy zapewniają maksymalny poziom zabezpieczeń. Automatyzacja linii produkcyjnych lub procesów grzewczych widoczna jest niemal wszędzie. Zaawansowane technologicznie układy można spotkać zarówno w firmach, gospodarstwa rolniczych, jak i prywatnych mieszkaniach. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie części do systemów klimatyzacji, pieców przemysłowych, czy suszarni – kontrolery temperatury są niezbędnym produktem utrzymującym stałą temperaturę w komorach, urządzeniach lub pomieszczeniach. Regulatory temperatury pozwalają także zaoszczędzić od kilku, do kilkudziesięciu procent wykorzystywanej energii.

Sprawdzone kontrolery temperatury

Naszym zadaniem jest dostarczenie do Was asortymentu najwyższej jakości. Wieloletnia obecność na rynku (od roku 1978) i rozmowy z naszymi klientami, pozwoliły poznać oczekiwania i potrzeby użytkowników stawiających na wyposażenie z górnej półki. Zawsze selekcjonujemy oferowane produkty, by zagwarantować Wam satysfakcję z inwestycji. Wszystkie regulatory temperatury dostępne w naszym sklepie są nowe, fabrycznie zapakowane i wolne od wad. Dzięki temu macie pewność, że otrzymując zamówiony towar, możecie od razu zamontować go w swoich systemach i rozpocząć pracę.Jeśli posiadacie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z zespołem Czaki.pl. Nasza załoga to profesjonaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dlatego z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie wiadomości oraz pomogą dopasować odpowiednie kontrolery temperatury do Waszych indywidualnych potrzeb. Wasze zadowolenie jest priorytetem, o czym możecie się przekonać.