Regulatory temperatury

Mikroprocesorowe regulatory temperatury to urządzenia wykorzystywane do sterowania temperaturą procesów technologicznych, na przykład procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych lub gumy, a także do sterowania temperaturą w piecach czy suszarkach przemysłowych. Urządzenia tego typu najczęściej instaluje się w przeznaczonych do tego celu otworach, bezpośrednio na pulpitach lub w tablicach sterowniczych.

Regulatory temperatury znajdują szereg zastosowań, zwłaszcza w tych branżach i przy tych procesach technologicznych, gdzie wymagana jest zaawansowana regulacja PID. Wszystkie prezentowane regulatory wyposażone zostały w czytelny wyświetlacz umożliwiający dokonanie odczytu temperatury obiektu lub temperatury zadanej, a także odczytanie pozostałych parametrów regulacji. Co ważne, regulatory oferowane przez naszą firmę bez problemu współpracują z wieloma różnymi modelami czujników temperatury, w tym z czujnikami temperatury naszej produkcji. Przed zamówieniem konkretnego modelu regulatora zachęcamy jednak do dokładnego zapoznania się z jego szczegółową specyfikacją techniczną lub do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, w celu dobrania zestawu urządzeń ściśle odpowiadających Państwa potrzebom.

 

 

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Profesjonalny regulator temperatury

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo mikroprocesorowe regulatory temperatury o takiej charakterystyce regulacji jak: regulacja proporcjonalna (P), regulacja dwustawna z histerezą dla grzania, regulacja dwustawna z histerezą dla chłodzenia, a także regulacja typu PI, PD oraz PID. Szeroki wybór różnych kategorii regulatorów umożliwi Państwu dobranie sprzętu ściśle dostosowanego do waszych potrzeb oraz wymogów konkretnego procesu technologicznego. Co bardzo ważne, nasze urządzenia współpracują z wieloma różnymi modelami czujników temperatury, co przekłada się na większą uniwersalność ich zastosowań. Poza tym wiele modeli regulatorów wyposażonych zostało w dodatkowe funkcje m.in. w sygnalizator uszkodzenia czujnika czy w programowalny alarm sterujący przekaźnikiem, co w pozytywny sposób wpływa na funkcjonalność tego typu urządzeń.

W ofercie posiadamy również przetworniki temperatury oraz bezpośrednio współpracujące z czujnikami – mierniki temperatury.