Aplikacje i wykonania specjalne

Wykonujemy niestandardowe urządzenia kontrolno-pomiarowe. Realizujemy profesjonalne aplikacje i wykonania specjalne dostosowane do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa.

Nasz asortyment obejmuje m.in. specjalistyczny system do pomiaru i rejestracji temperatury w drewnie podczas zabiegu fitosanitarnego według normy FAO/IPPC/ISPM 15. System jest dostępny w układzie jednoczujnikowym lub wieloczujnikowym.

Proponujemy też system do rejestrowania temperatury w drewnie w trakcie zabiegu fitosanitarnego, występujący w układzie jednoczujnikowym. Urządzenie składa się z czujnika, rejestratora temperatury typu RT-11-2 oraz oprogramowania umożliwiającego konfigurację sprzętu oraz wizualizację zapisanych danych.

Wśród naszych propozycji aplikacji i wykonań specjalnych znajduje się też system do pomiaru temperatury spalin (EGT) w układach wydechowych silników spalinowych. Zakres pomiarowy urządzenia obejmuje temperaturę od 0 do +900 (chwilowo +1000) stopni Celsjusza.

Aplikacje i systemy specjalne wykonujemy z najwyższą precyzją z wysokiej jakości tworzyw i komponentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, terminową realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Zainteresowała Cię ta oferta? Sprawdź również czujniki temperatury z naszego asortymentu.

Showing all 3 results