Czujniki uniwersalne z termoelementów płaszczowych

Przygotowaliśmy wysokogatunkowe czujniki uniwersalne z termoelementów płaszczowych, które znajdą zastosowanie w wielu odnogach przemysłu. Przekonaj się na własne oczy, że asortyment Czaki THERMO-PRODUCT to właściwy wybór dla Twojej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność komponentów.

W tej kategorii znajdziesz czujniki uniwersalne z termoelementów płaszczowych i opcje wyposażone w złącze gniazdo-wtyk do pomiarów temperatur w zakresie -200°C – +1200°C. Są to urządzenia charakteryzujące się imponującą elastycznością, odpornością na drgania i wibracje oraz wytrzymałością na działanie czynników chemicznych. Dzięki temu perfekcyjnie sprawdzą się w przypadku zastosowań przemysłowych (np. podczas produkcji lub pracy zaawansowanych układów i systemów laboratoryjnych).

Wszystkie informacje odnośnie parametrów technicznych znajdziesz w opisach pod konkretnymi konstrukcjami. Dzięki temu dopasujesz uniwersalne czujniki temperatury  z termoelementów płaszczowych do swoich indywidualnych oczekiwań w szybki i prosty sposób. Gdybyś mimo to potrzebował wsparcia, zadzwoń lub napisz. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i zrobią, co w ich mocy, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie Twoich problemów.

Showing all 14 results