Wkłady pomiarowe

Precyzyjnie działające wkłady pomiarowe to niezbędny element każdej instalacji pracującej w warunkach podwyższonego ryzyka. W ofercie firmy Czaki Thermo-Product znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych czujników temperatury dedykowanych pomiarom temperatury cieczy, gazów, maszyn i urządzeń oraz prezentowane w tym miejscu wkłady pomiarowe. To sprzęt do zastosowań w branży górniczej oraz w innych branżach, przede wszystkim w miejscach zagrożonych wybuchem gazów lub pyłów. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić urządzenie wyposażone w wybrany rodzaj elementu przetwarzającego – termorezystor platynowy Pt100, termoelement Fe-CuNi lub NiCr-NiAl. Każdy z nich oferuje nieco inny zakres pomiarów i przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z ich kartami katalogowymi.

Profesjonalne wkłady pomiarowe do czujników temperatury

Oferowane przez nas wkłady pomiarowe dostępne są w dwóch wariantach średnic osłon wykonanych w technologii umożliwiającej ich bezpieczne stosowanie w strefach zagrożonych wybuchem. To sprzęt charakteryzujący się najwyższą starannością wykonania, wyprodukowany zgodnie z przyjętymi normami i zasadami bezpieczeństwa przyszłego użytkowania. Nasze produkty zyskały zaufanie najbardziej wymagających klientów. Zapoznaj się z kartą techniczną interesującego Cię produktu i złóż zamówienie.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wybierz profesjonalne wkłady pomiarowe do czujników temperatury

Dostępne u nas wkłady pomiarowe do czujników temperatury są projektowane z myślą o nowoczesnych instalacjach i urządzeniach. Naszym celem jest precyzyjnie dopasowanie parametrów technicznych czujników do potrzeb zróżnicowanych grup klientów. Z tego powodu każdy wkład pomiarowy do czujnika naszej produkcji różni się podstawowymi parametrami, takimi jak:

  • zakres pomiarowy,
  • elementy przetwarzające,
  • klasa elementu przetwarzającego,
  • długość wkładu,
  • średnica osłony,
  • wyposażenie dodatkowe wkładu pomiarowego,
  • i inne.

Dostępne u nas wkłady pomiarowe są wynikiem wielu lat pracy naszych inżynierów. Na rynku działamy już od 1978 roku, a w tym czasie idziemy z duchem czasu, stale rozwijając nasze produkty. Działy firmy odpowiedzialne za projektowanie dopasowują się do współczesnych realiów przemysłu i technologii stosowanej w profesjonalnych instalacjach, w których nie ma miejsca na kompromis jeśli chodzi o jakość i precyzję pracy newralgicznych elementów, takich jak wkład pomiarowy do czujnika temperatury. Dobrze wiemy, jak duży wpływ na bezpieczeństwo i stabilność działania instalacji i urządzeń ma ten element, więc nasze produkty przechodzą bardzo surową kontrolę jakości, zanim trafią do końcowego klienta. Wszystkie produkty wykonujemy z materiałów najwyższej klasy, więc każdy wkład pomiarowy ma bardzo wysoki poziom żywotności.

Na jaki wkład pomiarowy do czujnika temperatury się zdecydować?

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami, którzy są w stanie precyzyjnie doradzić, które wkłady pomiarowe do czujników temperatury będą najlepsze w danej sytuacji. Przy zakupie oferujemy pomoc techniczną i chętnie udzielamy wszystkich odpowiedzi na techniczne pytania dotyczące produktów. Wcześniej zapraszamy do zapoznania się z kartami produktów, w których zawarta jest ich szczegółowa specyfikacja techniczna.

Poznaj nasze akcesoria do czujników temperatury i wybierz produkt skrojony pod Twoje potrzeby!