Czujniki z rękojeścią

Czujniki temperatury z rękojeścią są najczęściej używane razem z przenośnymi miernikami pomiarowymi. Zależnie od wymagań mogą być wyposażone we wtyk/gniazdo przyłączeniowe.

Wykorzystuj wysokiej klasy czujniki z rękojeścią i zapewnij swoim specjalistom dostęp do profesjonalnych narzędzi. W tej kategorii znajdziesz wiele urządzeń o zróżnicowanych specyfikacjach technicznych. Dopasuj model dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dostępne u nas czujniki z rękojeścią pomiaru temperatury zostały stworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikom ergonomii na najwyższym poziomie. Są one wykorzystywane przez specjalistów z różnych branż w miernikach ręcznych na obiektach stacjonarnych, w fabrykach i w terenie. Naszym priorytetem jest zapewnienie dużej żywotności urządzeń przy zachowaniu precyzji wykonywanych pomiarów, co doceniają najbardziej wymagający klienci firmowi. Czujnik temperatury z rękojeścią jest prosty w obsłudze nawet w trudnych warunkach.

Wyświetlanie jednego wyniku

Czujniki temperatury z rękojeścią Czaki

W Czaki Thermo-Product wykonujemy urządzenia pomiarowe, a w tym czujniki z rękojeścią pomiaru temperatury od wielu dekad. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1978 roku, a w tym czasie stale udoskonalamy nasze urządzenia, dopasowując je pod względem konstrukcji, a także materiałów, z których je wykonujemy. W tym okresie świetnie poznaliśmy potrzeby rynku i wprowadziliśmy do oferty dziesiątki modeli czujników różniących się między sobą detalami pozwalającymi na dopasowanie ich do każdego zastosowania pomiarowego.

W naszej firmie dysponujemy precyzyjnymi narzędziami i całym parkiem maszynowym wyspecjalizowanym w produkcji tego rodzaju urządzeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować produkcję na najwyższym poziomie, a wszystkie czujniki z rękojeścią pomiaru temperatury trzymają się precyzyjnie w normach podanych w specyfikacji technicznej. Wszystkie produkty przed wysłaniem do klienta przechodzą kontrolę jakości wykonywaną przez doświadczonych pracowników.

Do czego służą czujniki temperatury z rękojeścią?

Czujniki z rękojeścią służą do pomiaru temperatury: cieczy, gazów i materiałów stałych. Wykorzystywane są one m.in. w fabrykach, działalnościach przemysłowych, gospodarstwach produkcyjnych, laboratoriach, magazynach itp. W naszej ofercie można znaleźć modele, które znajdą zastosowanie w powyższych rodzajach działalności, a nasi pracownicy chętnie pomogą z dopasowaniem odpowiedniego produktu. Czujnik temperatury z rękojeścią Czaki wykorzystywany może być w fabrykach i laboratoriach, w których wymagana jest wysoka precyzja i powtarzalność pomiarów. Zakresy pomiaru temperatury różnią się w zależności od modelu, jednak zaczyna się od bardzo niskich temperatur ujemnych, a kończy na ponad 1000 stopni Celsjusza. Dokładne dane na ten temat dostępne są w kartach technicznych czujników.

Jak wybrać odpowiedni z czujnik z rękojeścią?

Ich konstrukcja składa się z elementu wykonanego ze stali kwasoodpornej, przewodu przyłączeniowego oraz rękojeści, która udostępnia komfortowy i bezpieczny pomiar temperatury. Czujniki z rękojeścią są często eksploatowane w parze z mobilnymi miernikami. Poszczególne czujniki temperatury z rękojeścią różnią się od siebie następującymi parametrami:

  • rodzaj spoiny,
  • długość czujnika,
  • rodzaj wyposażenia dodatkowego,
  • rodzaj termoelementu,
  • średnica termoelementu,
  • przewód kompensacyjny,
  • i inne.

Czym wyróżniają się nasze czujniki temperatury z rękojeścią?

Produkowane przez nas czujniki temperatury z rękojeścią mogą mieć spoinę izolowaną lub uziemioną. Sama długość czujnika może wynosić od 120 i sięgać 2000 mm, choć wykonujemy też czujniki o innych wymiarach. Średnica termoelementu może mieć od 1,5 do 8 mm. Wszystkie szczegóły techniczne podane są w specyfikacji.

Czujniki z rękojeścią od CZAKI THERMO-PRODUCT to certyfikowany asortyment najwyższej jakości. Stawiamy na innowacyjność technologiczną i wykorzystanie wyselekcjonowanych surowców. Oferujemy także szczegółowe doradztwo techniczne. Skontaktuj się z nami i zainwestuj w czujniki z rękojeścią wyprodukowane z myślą o efektywności i bezpieczeństwie eksploatacji. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, który czujnik temperatury z rękojeścią będzie odpowiedni do konkretnego zastosowania. Rozwiejemy także wszystkie wątpliwości związane z kwestiami technicznymi i parametrami poszczególnych modeli.