Czujniki z rękojeścią

Czujniki temperatury z rękojeścią są najczęściej używane razem z przenośnymi miernikami pomiarowymi. Zależnie od wymagań mogą być wyposażone we wtyk/gniazdo przyłączeniowe.

Wykorzystuj wysokiej klasy czujniki z rękojeścią i zapewnij swoim specjalistom dostęp do profesjonalnych narzędzi. W tej kategorii znajdziesz wiele urządzeń o zróżnicowanych specyfikacjach technicznych. Dopasuj model dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Czujniki z rękojeścią służą do pomiaru temperatury: cieczy, gazów i materiałów stałych. Wykorzystywane są one m.in. w fabrykach, działalnościach przemysłowych, gospodarstwach produkcyjnych, laboratoriach, magazynach itp. Ich konstrukcja składa się z elementu wykonanego ze stali kwasoodpornej, przewodu przyłączeniowego oraz rękojeści, która udostępnia komfortowy i bezpieczny pomiar temperatury. Czujniki z rękojeścią są często eksploatowane w parze z mobilnymi miernikami.

Czujniki z rękojeścią od CZAKI THERMO-PRODUCT to certyfikowany asortyment najwyższej jakości. Stawiamy na innowacyjność technologiczną i wykorzystanie wyselekcjonowanych surowców. Oferujemy także szczegółowe doradztwo techniczne. Skontaktuj się z nami i zainwestuj w czujniki z rękojeścią wyprodukowane z myślą o efektywności i bezpieczeństwie eksploatacji.

Showing all 21 results