Czujniki temperatury powierzchni

Oferujemy profesjonalne czujniki temperatury powierzchni. Proponujemy urządzenia o szerokim zakresie pomiaru temperatury. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co zapewnia długotrwałą użyteczność i solidność powstałych wyrobów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostosowujemy czujniki do indywidualnych wytycznych w zakresie m.in. długości przewodu albo rodzaju tworzywa wykorzystywanego do wykonania izolacji.

Czujniki charakteryzują się krótkim czasem reakcji na zmiany temperatury. Są odporne na wibracje. Sprężyste, elastyczne taśmy pomiarowe w czujnikach zapewniają bardzo dobrą przewodność cieplną.

Dostępne czujniki temperatury powierzchni znajdują zastosowanie w różnych branżach, m.in. przemyśle lotniczym, maszynowym, chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym oraz kolejnictwie. Służą do pomiaru temperatury powierzchni elementów konstrukcyjnych, bloków i części maszyn. Wybrane modele nadają się do współpracy z przenośnymi miernikami temperatury.

Showing all 23 results