Czujniki temperatury powierzchni

Oferujemy profesjonalne czujniki temperatury powierzchni. Proponujemy urządzenia o szerokim zakresie pomiaru temperatury. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co zapewnia długotrwałą użyteczność i solidność powstałych wyrobów. Na rynku działamy już od 1978 roku, a w tym czasie udoskonalaliśmy wszystkie nasze produkty, stale rozszerzając asortyment. Naszym celem jest precyzyjne dopasowanie się do potrzeb najbardziej wymagających klientów, więc dostępne na Czaki.pl czujniki temperatury powierzchni są dopracowane w każdym aspekcie. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal konstrukcji i materiałów wykonania, a następnie sprawdzone w praktyce. Przez kilka dekad stale poprawiamy nasze czujniki temperatury powierzchni spełniając wymagania klientów wykorzystujących je w profesjonalnych instalacjach.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu profesjonalne czujniki do pomiaru powierzchni są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami produkcji. Zanim trafią do ostatecznego klienta, podlegają pod rygorystyczną ocenę jakości. Dbamy o satysfakcję naszych klientów i dobrze wiemy, że czujniki temperatury powierzchni to newralgiczny element każdej instalacji wpływający na ciągłość produkcji i bezpieczeństwo.

Wyświetlanie jednego wyniku

Czujniki temperatury powierzchni – różne parametry techniczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostosowujemy czujniki do indywidualnych wytycznych w zakresie m.in. długości przewodu albo rodzaju tworzywa wykorzystywanego do wykonania izolacji. Czujniki charakteryzują się krótkim czasem reakcji na zmiany temperatury. Są odporne na wibracje. Sprężyste, elastyczne taśmy pomiarowe w czujnikach zapewniają bardzo dobrą przewodność cieplną.

Każdy czujnik temperatury powierzchni został tak zaprojektowany, by spełniać wymogi zróżnicowanych instalacji. Specjalizujemy się w tego typu urządzeniach pomiarowych od lat, a w tym czasie świetnie poznaliśmy wymagania rynku i dostosowaliśmy produkty do potrzeb klientów. Aktualnie w ofercie mamy dziesiątki czujników temperatury powierzchni. Różnią się one takimi parametrami, jak:

  • rodzaj spoiny (uziemiona lub izolowana),
  • długość czujnika (120-2000 mm lub wymiary niestandardowe),
  • wyposażenie dodatkowe (wtyk MT),
  • rodzaj termoelementu (J(FE-CuNi, N (NiCrSi-NiSi), T (Cu-CuNi), standard – K (NiCr-NiAl),
  • średnica termoelementu (0,5-8 mm),
  • przewód kompensacyjny (spiralizowany PCV, PCV inny, silikon, teflon).

Jak widać, ilość parametrów technicznych do wyboru jest bardzo duża, co pozwala każdemu klientowi idealnie dopasować produkt do jego potrzeb. Ponadto na zamówienie stosujemy inne termoelementy lub dopasowujemy profesjonalne czujniki do pomiaru temperatury powierzchni w innym zakresie. Dzięki latom doświadczenia jesteśmy w stanie wykonać czujnik odpowiedni dla każdego rodzaju instalacji.

Profesjonalne czujniki do pomiaru temperatury powierzchni w sklepie Czaki

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi naszych produktów, które są dostępne w kartach technicznych. Można tam znaleźć wszystkie niezbędne parametry techniczne niezbędne do dopasowania modelu do danej instalacji. W razie potrzeby prosimy o bezpośredni kontakt. Czujniki temperatury powierzchni zawsze należy dobrać indywidualnie, w czym pomogą nasi specjaliści. Po krótkiej rozmowie dopasujemy odpowiedni czujnik temperatury powierzchni lub poradzimy, w jakim zakresie należy go dostosować. Wszystkie zamówienia staramy się robić jak najszybciej, a czas oczekiwania zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych.

Gdzie sprawdzą się czujniki temperatury powierzchni?

Dostępne czujniki temperatury powierzchni znajdują zastosowanie w różnych branżach, m.in. przemyśle lotniczym, maszynowym, chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym oraz kolejnictwie. Służą do pomiaru temperatury powierzchni elementów konstrukcyjnych, bloków i części maszyn. Wybrane modele nadają się do współpracy z przenośnymi miernikami temperatury. Nasze profesjonalne czujniki do pomiaru temperatury powierzchni na przestrzeni lat znajdowały swoje zastosowanie w tego typu urządzeniach i instalacjach. W razie wątpliwości, czy będą one odpowiednie w danej sytuacji, prosimy o kontakt telefoniczny, a rozwiejemy wszystkie wątpliwości.